Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki na sprzedaż Usnarz Górny - Oferty sprzedaży działek

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

36 420 zł1 214 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż 6 działek budowlanych położonych w miejscowości Usnarz Górny, o powierzchniach 1214 m 1218m2, 1224m2, 1287m2,1299m2, 1339 m . Na działki zostały wydane warunki zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł8 199 m² 22,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość gruntowa o łącznej powierzchni 8199 m , położona w miejscowości Usnarz Górny. Dla terenu zostały wydane warunki zabudowy umożliwiające.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Działka budowlana ogrodzona Nowosiółki

Nowosiółki(Usnarz Górny + 24 km)

210 000 zł2 962 m² 71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka w Nowosiółkach, gmina Gródek, o powierzchni około 3000m2 ( teren mieszkaniowy). Teren równy, ogrodzony. Istnieje możliwość utworzenia stawu. Wymiary: 25x120 Ciche.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie

Krynki(Usnarz Górny + 9 km)

85 000 zł5 041 m² 16,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana na sprzedaż Krynki, al. Szkolna Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w miejscowości Krynki, przy Alei Szkolnej. Powierzchnia działki wynosi 5041 m i obejmuje.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Lipina

Lipina(Usnarz Górny + 21 km)

240 000 zł3 001 m² 79,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż nieruchomość położona w miejscowości Lipina, w powiecie sokólskim, w gminie Sokółka. Polecamy nieruchomość gruntową o powierzchni 3001m2. Wymiary to około 45mx70m.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Sokółka

Sokółka(Usnarz Górny + 19 km)

50 000 zł225 m² 222,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy atrakcyjną działkę z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego w Sokółce, idealną pod działalność usługową, taką jak sklepik, lodziarnia czy inne małe.

Szczegóły ogłoszenia

Działka siedliskowa przy lesie Radunin

Radunin(Usnarz Górny + 24 km)

70 000 zł1 700 m² 41,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 1700 m położona w Raduninie, malowniczej wsi leżącej w sercu Puszczy Knyszyńskiej, w gminie Gródek. Działka w projekcie planu ogólnego.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna Nowosiółki

Nowosiółki(Usnarz Górny + 24 km)

212 850 zł3 870 m² 55 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Prezentujemy Państwu wyjątkową nieruchomość, znajdującą się zaledwie 35min od centrum Białegostoku. Przepastne lasy, bliskie sąsiedztwo rzeki Supraśl i góry św. Anny, cisza i spokój to.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Sokolany

Sokolany(Usnarz Górny + 24 km)

60 000 zł2 100 m² 28,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

*** przestronna działka na kolonii wsi*** okolice sokółki *** Zapraszamy na bezpłatną prezentację ładnie położonej działki w cichej i spokojnej okolicy w miejscowości Sokolany.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolno-budowlana Sokółka