Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Usnarz Górny

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

36 420 zł1 214 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż 6 działek budowlanych położonych w miejscowości Usnarz Górny, o powierzchniach 1214 m 1218m2, 1224m2, 1287m2,1299m2, 1339 m . Na działki zostały wydane warunki zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł8 199 m² 22,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość gruntowa o łącznej powierzchni 8199 m , położona w miejscowości Usnarz Górny. Dla terenu zostały wydane warunki zabudowy umożliwiające.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Dom umeblowany Zawistowszczyzna

Zawistowszczyzna(Usnarz Górny + 21 km)

3 900 zł154 m² 25,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 500 m²

Na wynajem przestronny, komfortowy dom 144m2, z dużym ogrodem i własnym stawem na działce 3500m2, w miejscowości Zawistowszczyzna, powiat sokólski, woj. podlaskie Opis nieruchomości: -.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Wierzchlesie

Wierzchlesie(Usnarz Górny + 16 km)

375 000 zł100 m² 3 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 600 m²

*siedlisko na skraju puszczy knyszyńskiej I wzgórz sokólskich*działka 3600 M2*35 km od białegostoku*idealne pod agroturystykę* Przedmiotem oferty jest nieruchomość gruntowa o powierzchni 36.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyszyńskiego

Sokółka(Usnarz Górny + 19 km)

320 000 zł48,50 m² 6 597,94 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 48,5 m | 2 pokoje | Balkon | Piwnica | ul. Wyszyńskiego Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 48,5 m , zlokalizowane przy ul. Wyszyńskiego, sokółka. Najważniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Józefowo

Józefowo(Usnarz Górny + 21 km)

122 500 zł3 500 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

***działki budowlane W sercu puszczy knyszyńskiej*** Zapraszamy na prezentację sześciu działek położonych w miejscowości Józefowo gmina Gródek Działki o powierzchni: I. 3300m2 II.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Krynki

Krynki(Usnarz Górny + 9 km)

130 000 zł77 m² 1 688,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:253 m²

Na sprzedaż: urokliwy dom w Krynkach, ul. 1 maja Na sprzedaż oferujemy klimatyczny dom położony w miejscowości Krynki (gmina Krynki, powiat sokólski). Nieruchomość położona przy asfaltowej.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona Krynki

Krynki(Usnarz Górny + 9 km)

75 000 zł779 m² 96,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

***działka budowlana*** media W drodze***przy asfalcie*** Zachęcamy Państwa do bezpłatnej prezentacji nieruchomości w miejscowości Krynki. Działka o powierzchni około 779m2.

Szczegóły ogłoszenia

Działka siedliskowa

Stare Trzciano(Usnarz Górny + 14 km)

99 900 zł2 700 m² 37 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tylko u nas - oferta na wyłączność! Na sprzedaż działka o powierzchni 2700 m w miejscowości Stare Trzcianno, gm. Szudziałowo, powiat sokólski. Działka posiada warunki zabudowy na.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolno-budowlana uzbrojona Jałówka

Jałówka(Usnarz Górny + 19 km)

150 000 zł2 673 m² 56,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Prezentujemy wyjątkową nieruchomość położoną w urokliwej miejscowości Jałówka, na skraju Puszczy Knyszyńskiej, w gminie Sokółka. To doskonała propozycja dla osób poszukujących ciszy,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka leśna Wojnowce

Wojnowce(Usnarz Górny + 8 km)

394 000 zł62 800 m² 6,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecamy Państwu działkę leśną o powierzchni 6,28 hektara położona w gm. Szudziałowo obręb Wojnowce. Dojazd do działki drogą leśna. Las sosnowo -brzozowy - 60 letni. Nr ewid. 118 obręb.

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij